Jméno
Email
Web
joasi? (opište kontrolní kód)

tučný text kurzíva obrázek
<<      1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16      >>
 pepek
19.02.09 - 20:04 

http://i69.servimg.com/u/f69/12/19/48/31/czary010.jpg

 stembus
13.02.09 - 17:17 

tech.nick: zdarek....napisu ti mejla...tady to nebudem resit :)

 Informační služba
11.02.09 - 12:25 

neboj se nic ;)

 creb
10.02.09 - 15:11 

salut štěpáni ta akce inf merkur plati.

 QIP
10.02.09 - 10:14 

vyborne :-) doufam, ze se treba ukazete i v dubnu na hadince ;-)

 stembus
09.02.09 - 20:46 

13.3.2009 - bude ostrava - merkur, strahov, fss, inf - stay tuned :))

 qip
09.02.09 - 17:24 

morava??

 stembus
27.01.09 - 09:41 

JOPU: to je nemila situace no....urcite dame vedet kdyby neco...

SPIKO: zdárek, hele prague neplanujem...prague nemusíme i kdyz to tam mame kousek, ale okolo prahy hravame docela casto...

no a co budem delat na carodky zatim netusime..

 jopů
26.01.09 - 22:32 
http://www.tactical.euweb.cz

http://www.tactical.euweb.cz

Ahoj, čau, nazdar. Píšu s prosbou pomoci, jestli někdo někde neuvidí nám dvě odcizený černý plastový 5U EMS rackovky.

1. obsahovala:
-vyhybkou Behringer CX2310
-zesilovačem Behringer P1500
-zesilovačem QSC RMX 1450

2. obsahovala:
-spliter Behringer MX882
-kompresor dbx 266XL
-ekvalizer Tapco T231
-vyhybka Behringer CX3400

K tomu nám vzali gramo Omnitronic DD5250.

Vim, že to nejsou žádný zázraky, ale pro nás je to hodně důležity.

Děkujeme za každé info ohledně takhle ohavnýho činu a ODMĚNA k dopadení je JISTÁ!!!

 spiko
26.01.09 - 00:33 

čus ,co plánujete na čarodky a nebudete někdy hrá v práglu.díkk

 matěj
25.01.09 - 01:15 
pphufik@tiscali.cz

čau, myslím si, že si nejdřív stahni CD, pak to nedelej jako ja, a hraj co to da, tak vis,, že všechny vinyli jsou zadacha u j.parik@seznam.cz

 petr.m23
03.01.09 - 00:01 
petr.m23@seznam.cz

Zdravim, sháni nějaké placky tak se chci zeptat jestli nemáte nějaké staré nebo co nějak nepoužíváte. Pokoušim se hrát ale mám jen pár placek na DnB a raději bych tekno, hardtekk, HC, atd. Ozvěte se mi! Předem děkuji Petr Mail: petr.m23@seznam.cz

 stembus
02.01.09 - 19:50 

happy new year to you!!! ;)

We will let you know on your e-mail
But I think its impossible to do it there, because its protected landspace area ( Landschaftschutzgebiet )called novohradske hory and in this area is hard to do anything.... especially to do party :/

but we can talk about that....

 holger / fucklip
02.01.09 - 12:34 
nils.hp@gmx.at

hi, happy new year from fuckflip!!

we are planning to make a party from 10. to 13. april 2009.
we found a nice location near pohorská ves in pohor? na sumave.
we need your help for this - to talk with the owners of the location.
we would be very happy wen you und morphonik join this party! :)

i wish you all a nice weekend.
hope to hear from you soon.

 Deter
01.01.09 - 22:18 

Tak ať vám to v novym roce bouchá minimálně stejně dobře jako v těch předchozích.

Mates: chci .)

 Matěj
01.01.09 - 02:37 
pphufik@tiscali.cz

Cau deter, nechces zajit na pivo . sezam novýých lidi je vycerpan. Znam jenom Jetenak. +Klub bijak jede krasne. Cyborga se vesla, ja ne . nevis jaky to je nosit fakt sterny hadry. dravi Brandys

 Matěj
01.01.09 - 02:27 
pphufik@tiscali.cz

čau, ŠŤastný Nový Rok, zasílá Mates. Kup CD. Zdarma. Tam. Královická 1689, 25001 Brandýs nad Labem. Dík P.S. hulim a neni se mnou zabava. MROZ.

 stembus
18.12.08 - 20:21 

zdarek, hele momentalne mame pouze ten posledni motiv a to jen na tricku....mikiny budou v dalsi varce, ale da se cekat ze zas s jinym motivem.....

takze ted pouze M-onster a na tricku...

 tomas
18.12.08 - 18:23 

pic ,mám dotaz..děláte třebai mikiny???:)

 Stembus
16.12.08 - 11:14 

IKEZZ: di do hajzlu s takovejhlema trapnejma motivama! :)

sem rad ze muzu vyuzit novou fci gbooku a to...te smazat! :)

<<      1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16      >>