Jméno
Email
Web
joasi? (opište kontrolní kód)

tučný text kurzíva obrázek
<<      1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16      >>
 stembus
14.09.09 - 21:14 

MAJTA: merkur mail nemame, mozna teda mame, ale ani netusime kde :)

posli na stembus@centrum.cz dostane se to k cely crew

 Majta
14.09.09 - 14:59 
uop-martina@seznam.cz

Zdarec merkuri, asi jsem slepa, ale mohli byste mi prosim na vas dat mail. :-) Nechci to psat do booku je to moc dlouhy :-)

 stembus
11.09.09 - 08:42 

HOP: jako ta party asi probehne, ale rozhodne bez nasi stage, cili ani morpho tam nebudou, pak ty sqwadra atd rikali taky ze netusej ze tam maj hrat a nebudou tam hrat...

my + morpho snad jeste jednu venku spachame...takze stay tuned

 hop
10.09.09 - 20:50 

dik za info..takze je to cely nakej vtip na lidi jak tak koukam.takze tim padem asi padaj i morphonici...tak preju povedou dalsi kalbu.jinak ta dekorace z nugujen vazne moc povedena

 stembus
10.09.09 - 18:05 

HOP: neni - vesmes co sem tak slysel tak nikdo z tech co sou naletaku o tom nevi ze tam hrajou....my urcite ne

 hop
10.09.09 - 16:21 

panove vy prej hrajete pristi vikend to jest 18 ve vrbove lhote u podebrad??je to pravda?

 Frank
09.09.09 - 19:32 
frank125@seznam.cz

Nugujen rave párty se povedla, krásne kulisy!

 bóža
07.09.09 - 12:24 

čus všem kdo ma rad DnB středa 9.9.2009 ve freedbaru Mlékojedy poslední akcička fusion djs

 acid.23
06.09.09 - 21:59 
acid.23@centrum.cz

jojo nugujen byl super.vyborne sem si zaparil....d.

 stembus
05.09.09 - 10:49 

ZWRAT3K: zdarek, letos uz urcite ne...a pristi jaro..kdo ví, ale urcite se ukážem nekde poblíž...

 ZWRAT3K
02.09.09 - 15:22 
880820@seznam.cz

zdarec chalani!!!!kdy za se prijede te na vodarnu??tak zatim mej te sa

 Lucie
28.08.09 - 14:44 
luciep295@gmail.com

ahoj Merkuři, jen chci napsat, že ta akce v Jáchymově byla supr :D ta stage se vám fakt povedla, mazec ;)

 stembus
24.08.09 - 15:25 

tak hlavne ze sem nahazis odkaz na palivove drevo vid :D

tak sme tak hodny ze ti ho smazem :D

 Peter
24.08.09 - 13:10 
pbpeterbondar6@gmail.com

tak o akci v Bulharsku fakt netuším :p

 David Petříček
21.08.09 - 14:02 
DAvid206@seznam.cz

HELP MÁM ZNÁMÍ V BULHARSKU NEVÍTE NĚKDO O NĚJAKÝ AKCI KTERÁ BY TAM MOHLA BEJT DÍKY DAVID PIŠTE NA MAIL PLEAS DAVID206@ESZNAM.CZ

 Janaaa
19.08.09 - 11:09 
inspe0@seznam.cz

Hoka heja ..hej.. zdravim všeciii .eM. :-) A kdy budou fotečky z Polska Gábi.. Už se těšim .. Měj te se a Směj te se ..hej..Ahojj :-)

 heivl
18.08.09 - 23:00 

Stembus: Dobře vy, to už je finální uprava ty dekorace nemá chybu škoda že sem tam nebyl, málo času i penez, tak holt příště

 Petr
18.08.09 - 21:38 

Já jsem taky za volnou výměnu hudby, myslím, že když člověk něco vymyslí, neměl by se omezovat jenom na ty, kdo maji prachy.

 Popi
18.08.09 - 21:36 

Super vyzdoba na tech panelech :-)

 horjana
18.08.09 - 07:20 

V Jáchymově to bylo super. Díky patří samozřejmě i ostatním systemům. Jen tak dále.

<<      1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16      >>